soldeerstift STTC-serie conisch, 1 x 6,5 mm, optische geometrie
• van toepassing met het systeem MX-500, MX-5000 en MX-5200
• geschikt voor keramische substraten of toepassingen met een hoge massaverbinding
• Geoptimaliseerde geometrie voor de beste thermische prestaties
• geschikt voor keramische substraten of toepassingen met een hoge massaverbinding
• Geoptimaliseerde geometrie voor de beste thermische prestaties
| Artikelnr. | WL27943 |
| Model | STTC-801P |
| Fabrikant | METCAL |
| Fabrikant artikelnr. | STTC-801P |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | STTC-reeks |
| Tipserie | STTC |
| Tiplengte | 6,5 mm |
| Diameter van de soldeerpunt | 1 mm |
| Puntvorm | kegelvormig |
| Tipuitlijning | recht |
| Tiptemperatuur | 485 °C |
| Bijpassend handstuk | MX-H1-AVA, MX-RM3E |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |