Power combinatietang, zwart geatramenteerd, 200 mm
35 % krachtbesparing ten opzichte van conventionele combinatietangen. Met snijkanten (hardheid ca. 63 HRC) voor zwaar gebruik. Gemakkelijker werken door geoptimaliseerde overbrenging. Gemakkelijker snijden, krachtig grijpen, buigen en trekken. Lange snijkanten voor dikkere kabels. Met grijpzones voor plat en rond materiaal voor veelzijdig gebruik. Snijkanten extra inductief gehard, snijkanthardheid ca. 63 HRC. - Snijwaarden harde draad (diameter): Ø 2.8mm - Snijwaarden pianodraad (diameter): Ø 2,2mm - Snijwaarde Cu-kabel, geslagen: Ø 13,0mm - Snijwaarde Cu-kabel, geslagen: 25,0mm²
• Gemakkelijker werken door geoptimaliseerde overbrenging
• Gemakkelijker snijden, krachtig grijpen, buigen en trekken
• Lange snijkanten voor dikkere kabels
• Met grijpzones voor plat en rond materiaal voor veelzijdig gebruik
• Snijkanten extra inductief gehard, hardheid snijkanten ca. 63 HRC
• Gemakkelijker werken door geoptimaliseerde overbrenging
• Gemakkelijker snijden, krachtig grijpen, buigen en trekken
• Lange snijkanten voor dikkere kabels
• Met grijpzones voor plat en rond materiaal voor veelzijdig gebruik
• Snijkanten extra inductief gehard, hardheid snijkanten ca. 63 HRC
| Artikelnr. | WL30498 |
| Model | 02 02 200 |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 02 02 200 |
| Lengte | 210 mm |
| Breedte | 55 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Lengte met verpakking | 324 mm |
| Breedte met verpakking | 124 mm |
| Hoogte met verpakking | 51 mm |
| Volume met verpakking | 2,049 dm³ |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Individuele verpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | DIN ISO 5746 |
| RoHS-conform | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 342 g |
| Oppervlak | zwart geatramenteerd |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Bevestiging voor valbeveiliging | nein |
| Gereedschapslengte | 200 mm |
| Greep (uitdrukking) | met meer-componentengrepen |
| Snijwaarde koperkabel, geslagen | 25 mm² |
| Snijwaarde koperkabel, geslagen (diameter) | 13 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (hard) | 2,8 mm |
| Snijwaarde diameter (pianodraad) | 2,2 mm |
| Type tang | combitang |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |