ESD-koffer BL, zwart, 400 x 300 x 63 mm
• Bodem plat 007 gesloten
• Zijpanelen gesloten
• Handgrepen
• PP
• zwart ESD
• 1 draaggreep aan lange zijde
• 354 mm binnenlengte
• 254 mm Inwendige breedte
• 48 mm Interne hoogte
• 48 mm bruikbare binnenhoogte
• Product gemaakt van polypropyleen
• 5 jaar garantie op materiaalmoeheid
• Draagvermogen 15kg (geschatte waarde; details op aanvraag)
• continue gebruikstemperatuur (+100°C/-20°C)
• Chemisch bestendig
• Product met ESD-bescherming (geleidend)
• Zijpanelen gesloten
• Handgrepen
• PP
• zwart ESD
• 1 draaggreep aan lange zijde
• 354 mm binnenlengte
• 254 mm Inwendige breedte
• 48 mm Interne hoogte
• 48 mm bruikbare binnenhoogte
• Product gemaakt van polypropyleen
• 5 jaar garantie op materiaalmoeheid
• Draagvermogen 15kg (geschatte waarde; details op aanvraag)
• continue gebruikstemperatuur (+100°C/-20°C)
• Chemisch bestendig
• Product met ESD-bescherming (geleidend)
| Artikelnr. | WL35849 |
| Model | 4304.397. |
| Fabrikant | WEZ |
| Fabrikant artikelnr. | 1004344 |
| Lengte | 400 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 63 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | zwart |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PPC |
| Incl. batterij | nee |
| Volume (liter) | 5,2 l |
| Nettogewicht (fabrikant) | 640 g |
| Verpakkingseigenschappen | geleidend |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| Temperatuurbereik °C | -20 – 80 °C |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | WEZ Kunststoffwerk AG Industriestrasse 8 CH-5036 Oberentfelden www.wez.ch |
Productgalerij overslaan
Accessoires
ESD-schuim BL plat 358x258x6
Normale prijs:
€ 8,33
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL46358
Fabrikantnr.
1004230
ESD-schuim BL plat 358x258x15
Normale prijs:
€ 16,66
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45252
Fabrikantnr.
1004235
ESD-beugel 95 van PA, zwart, geleidend
Normale prijs:
€ 12,46
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL35989
Fabrikantnr.
1004626
ESD-beugelset BL, geleidend
Normale prijs:
€ 7,01
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL35988
Fabrikantnr.
1007061
ESD-scharnierdeksel met documentvak, zwart, 400 x 300 mm
Normale prijs:
€ 25,68
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL35971
Fabrikantnr.
1004336
ESD afsluitdeksel BL, zwart, 400 x 300 mm
Beschikbaar
Artikelnr.
WL35970
Fabrikantnr.
1004335
Varianten van € 9,99
Normale prijs:
€ 11,61
ESD-scharnierdeksel BL, zwart, 400 x 300 mm
Beschikbaar
Artikelnr.
WL35969
Fabrikantnr.
1004332
Varianten van € 9,99
Normale prijs:
€ 11,61
ESD-steunhoes BL, zwart, 400 x 300 mm
Beschikbaar
Artikelnr.
WL35968
Fabrikantnr.
1004330
Varianten van € 5,73
Normale prijs:
€ 6,86
ESD-inzetbak VB MC H55 128x178x55
Normale prijs:
€ 6,18
Beschikbaar
Artikelnr.
WL35880
Fabrikantnr.
1004157
ESD-inzetbak VB MC H55 128x89x55
Normale prijs:
€ 5,02
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL35879
Fabrikantnr.
1004156
ESD-inzetbak VB MC H55 64x89x55
Normale prijs:
€ 3,23
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL35877
Fabrikantnr.
1004142
ESD Printorama Secondo SET 335x235x98
Normale prijs:
€ 59,77
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL35736
Fabrikantnr.
1007066
ESD Printorama Secondo 335x235x98
Normale prijs:
€ 64,84
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL35732
Fabrikantnr.
1004364