Soldeerstift Beitel 30° 1,2 mm (0,05"), Power Plus
• Voor: TMT-9000S-1, TMT-9000S-2, MX-500, MX-5000, MX-5200
• RoHS-conform / loodvrij
• Kant serie M
• RoHS-conform / loodvrij
• Kant serie M
| Artikelnr. | WL37848 |
| Model | M7CB012H |
| Fabrikant | THERMALTRONICS |
| Fabrikant artikelnr. | M7CB012H |
| Lengte met verpakking | 174 mm |
| Breedte met verpakking | 35 mm |
| Hoogte met verpakking | 12 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 6,9 in |
| Breedte met verpakking in inches | 1,4 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 0,5 in |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | M soldeerstift serie, 350°C - 398°C |
| Nettogewicht (fabrikant) | 15 g |
| Temperatuurbereik °C | 350 – 398 °C |
| Soldeerpunt of desoldeerpunt | soldeerstift |
| Tipserie | M-serie |
| Tiplengte | 12 mm |
| Tiplengte in inches | 0,47 in |
| Tipbreedte | 1,2 mm |
| Tipbreedte in inches | 0,05 in |
| Puntvorm | beitelvormig |
| Tipuitlijning | recht |
| Bijpassend handstuk | SHP-1 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Thermaltronics Castle Peak Road. 489491 HKG-999077 Sham Shui Po www.thermaltronics.com |