ESD Quadro-CAR, basisuitrusting, rollen, blauw, 735 x 600 x 1100 mm
• als mobiel teststation of voor materiaalvoorziening
• 4 zwenkwielen (Ø 100 mm), 2 vergrendelbare zwenkwielen
• Breedte x diepte van het basisframe: 735 x 600 mm, vrije breedte: 620 mm
• Standaard ESD-conform door uitsluitend gebruik te maken van geleidende materialen
• Draagvermogen: 210 kg
• 4 zwenkwielen (Ø 100 mm), 2 vergrendelbare zwenkwielen
• Breedte x diepte van het basisframe: 735 x 600 mm, vrije breedte: 620 mm
• Standaard ESD-conform door uitsluitend gebruik te maken van geleidende materialen
• Draagvermogen: 210 kg
| Artikelnr. | WL43655 |
| Model | 18.405.03 |
| Modellijn | Quadro |
| Fabrikant | KARL |
| Fabrikant artikelnr. | 18.405.03 |
| Breedte | 735 mm |
| Hoogte | 1100 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | kobaltblauw |
| Kleur | blauw |
| Incl. batterij | nee |
| Laadvermogen | 210 kg |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |