Gasfilter voor AD500/1000/1500
• Type gasfilter
• Afmetingen (mm) ca. 243H x 493B x 596D
• Filtermateriaal Geïmpregneerde actieve kool
• Vervaardiging Behuizing van gegalvaniseerd staal, afgedicht met polyurethaankit
• Gewicht koolstof Ca. 29 kg
• voor AD500/1000/1500
• Afmetingen (mm) ca. 243H x 493B x 596D
• Filtermateriaal Geïmpregneerde actieve kool
• Vervaardiging Behuizing van gegalvaniseerd staal, afgedicht met polyurethaankit
• Gewicht koolstof Ca. 29 kg
• voor AD500/1000/1500
| Artikelnr. | WL46548 |
| Model | A1030061 |
| Fabrikant | BOFA |
| Fabrikant artikelnr. | 1UA1030061 |
| Lengte | 596 mm |
| Breedte | 493 mm |
| Hoogte | 243 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Filtertype | hoofdfilter |
| Apparaatserie | AD 1000 AD 1500 AD 500 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | BOFA International Ltd Balena Close 21-22 GB-BH17 7DX Poole www.bofa.co.uk |