Hygostar pantoffel, hoog met beschermkap S2, wit, maat 40
De veiligheidsschoen S2 CI SRC is gemaakt van synthetisch leer en een zool van polyurethaan. Deze zool is bestand tegen olie en brandstoffen en biedt ook een uitstekende slipweerstand. Naast deze eigenschappen is de zool ook antistatisch en schokabsorberend in de hielzone. De schoen is voorzien van een tot 200 joule geteste veiligheidsneus en een antibacteriële voering. Het is waterdicht en heeft een gesloten hielgedeelte voor een strakke pasvorm aan de voet. De schoen kan onder stoomdruk worden gesteriliseerd. Aangezien de schoen zeer licht is, is hij zeer geschikt voor langdurig gebruik in de chemische industrie, de industrie, ziekenhuizen, laboratoria of grote keukens en kantines.
• Lorica (robuust microvezelmateriaal)
• antistatische schoenzool
• waterdicht
• vuilafstotend
• gemakkelijk te reinigen
• Lorica (robuust microvezelmateriaal)
• antistatische schoenzool
• waterdicht
• vuilafstotend
• gemakkelijk te reinigen
| Artikelnr. | WL50539 |
| Model | Hygostar-86240 |
| Modellijn | Hygostar Slipper |
| Fabrikant | FRANZ MENSCH |
| Fabrikant artikelnr. | 86240 |
| Lengte met verpakking | 350 mm |
| Breedte met verpakking | 250 mm |
| Hoogte met verpakking | 150 mm |
| Verkoopeenheid | 1 paar |
| Inhoudseenheid | 1 paar |
| Kleurinformatie van de fabrikant | wit |
| Kleur | wit |
| Incl. batterij | nee |
| Brutogewicht (fabrikant) | 920 g |
| Beschermkap | ja |
| Soort schoenen | Slippers |
| Veiligheidsklasse | S2 |
| Materiaal (schoenen) | leder |
| Schoenmaat EU | 40 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Franz Mensch GmbH Werner-von-Siemens-Straße 2 DE-86807 Buchloe www.franz-mensch.de |