Bit Professional zeskant 1/4" (39182), 5,0, 90 mm, verpakking van 5
• Voldoet aan uw eisen: robuuste en nauwkeurig passende bits voor algemeen schroefwerk in de handel of in de industrie
• Bespaart tijd: gemakkelijke en snelle herkenning van de profielgrootte dankzij contrastrijke lasermarkering
• Verhoogt uw efficiëntie: Beste concentriciteitseigenschappen voor stabiele schroefprocessen
• Toepassing: Voor alle soorten schroeven in handel en industrie.
• Bespaart tijd: gemakkelijke en snelle herkenning van de profielgrootte dankzij contrastrijke lasermarkering
• Verhoogt uw efficiëntie: Beste concentriciteitseigenschappen voor stabiele schroefprocessen
• Toepassing: Voor alle soorten schroeven in handel en industrie.
| Artikelnr. | WL52366 |
| Model | 70430050090 |
| Alternatieve artikelnaam | 70430050090 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 39182 |
| Verkoopeenheid | 1 VPE |
| Inhoudseenheid | 5 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 7043 Z |
| Brutogewicht (fabrikant) | 23 g |
| Bitlengte | 90 mm |
| VDE | nee |
| Schroeftype | zeshoekig |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | sprong |
| Zeskantige aansluiting | 5 mm |
| Gereedschapslengte | 90 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |