Vonkvrije 90 mm koperen beryllium klephaak, 800 mm
Niet-vonkend gereedschap wordt gebruikt op plaatsen waar brand- en explosiegevaar bestaat door rondvliegende vonken. 90 mm ventielhaak van koper-byllium, 800 mm.
• Gemaakt van koper beryllium
• Universele ventielhaak (F-type) voor het vast- of losdraaien van veiligheidskleppen.
• Ronde kop en brede bekken om het contactoppervlak met de klep te vergroten
• Gekartelde handgreep
• Anti-magnetisch, extreem corrosiebestendig
• Vonkvrij gereedschap wordt gebruikt op plaatsen waar brand- en explosiegevaar bestaat door rondvliegende vonken.
• Gemaakt van koper beryllium
• Universele ventielhaak (F-type) voor het vast- of losdraaien van veiligheidskleppen.
• Ronde kop en brede bekken om het contactoppervlak met de klep te vergroten
• Gekartelde handgreep
• Anti-magnetisch, extreem corrosiebestendig
• Vonkvrij gereedschap wordt gebruikt op plaatsen waar brand- en explosiegevaar bestaat door rondvliegende vonken.
| Artikelnr. | WL53087 |
| Model | NSB204-90 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | NSB204-90 |
| Lengte | 800 mm |
| Breedte | 316 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapsmateriaal | Amagnetisch staal Koperen beryllium |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Sleutelmaat | 90 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |