ERGO™ koperen beryllium schroevendraaier voor sleufschroeven, blad voor elektriciens, vonkvrij, 1,5 x 5 x 200 mm.
Niet-vonkende gereedschappen worden gebruikt op plaatsen waar gevaar voor brand en explosie door rondvliegende vonken bestaat. ERGO™ schroevendraaier van koperberyllium voor sleufschroeven, elektrisch blad, vonkvrij, 5 x 200 .
• Gemaakt van koper beryllium
• Ontwikkeld volgens het wetenschappelijke ERGO™-proces
• Schroevendraaier voor sleufschroeven
• Handvat van antistatisch plastic
• Vervaardigd volgens de specificaties van de ISO 2380-norm
• Vonkvrij gereedschap wordt gebruikt op plaatsen waar brand- en explosiegevaar bestaat door rondvliegende vonken.
• Driecomponentenhandgreep met sterke kern, zorgt voor een stevige grip en maximaal gebruiksgemak met optimale krachtoverbrenging
• Anti-magnetisch, extreem corrosiebestendig
• Gemaakt van koper beryllium
• Ontwikkeld volgens het wetenschappelijke ERGO™-proces
• Schroevendraaier voor sleufschroeven
• Handvat van antistatisch plastic
• Vervaardigd volgens de specificaties van de ISO 2380-norm
• Vonkvrij gereedschap wordt gebruikt op plaatsen waar brand- en explosiegevaar bestaat door rondvliegende vonken.
• Driecomponentenhandgreep met sterke kern, zorgt voor een stevige grip en maximaal gebruiksgemak met optimale krachtoverbrenging
• Anti-magnetisch, extreem corrosiebestendig
| Artikelnr. | WL53203 |
| Model | NSB301-5-200 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | NSB301-5-200 |
| Lengte | 330 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Handvatlengte | 120 mm |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapsmateriaal | Amagnetisch staal Koperen beryllium |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Bladdikte | 1,5 mm |
| Handvatbreedte | 27 mm |
| Bladlengte | 210 mm |
| Bladbreedte | 5 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |