ERGO™ schroevendraaier met doorlopende kling en slagvast handvat voor Pozidriv-schroeven PZ1 x 100 mm
Maximaal comfort met minimale inspanning door ergonomisch ontwerp
• Slagschroevendraaier ontwikkeld in de loop van het ERGO™-proces
• Voor Pozidriv-schroeven voor bevestigen, losmaken en beitelen
• Gepolijste punt voor meer nauwkeurigheid
• 3-componenten handvat voor maximaal gebruiksgemak, zacht materiaal met stijf oppervlak zorgt voor comfortabele grip en betere krachtoverbrenging
• Het juiste mes is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering en het symbool op het uiteinde van het handvat.
• Vlakke zijkanten voorkomen wegrollen
• Zeskantige schacht en mof voor draaisteun met sleutel
• Het blad loopt door het handvat voor verliesvrij hameren. Metalen kap beschermt zelfs bij zware klappen
• Hoogwaardig blad van staallegering, verchroomd en volledig gehard voor maximale corrosiebescherming en lange levensduur
• Normen: ISO 8764 en DIN 5260
• Maximaal comfort met minimale inspanning door ergonomisch ontwerp
• 3-componenten handvat combineert een robuuste kern met veel grip
• Cilindrische as met kleine diameter helpt bij het snel vast- en losdraaien van schroeven
• Het juiste mes is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering op het uiteinde van het handvat.
• Slagschroevendraaier ontwikkeld in de loop van het ERGO™-proces
• Voor Pozidriv-schroeven voor bevestigen, losmaken en beitelen
• Gepolijste punt voor meer nauwkeurigheid
• 3-componenten handvat voor maximaal gebruiksgemak, zacht materiaal met stijf oppervlak zorgt voor comfortabele grip en betere krachtoverbrenging
• Het juiste mes is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering en het symbool op het uiteinde van het handvat.
• Vlakke zijkanten voorkomen wegrollen
• Zeskantige schacht en mof voor draaisteun met sleutel
• Het blad loopt door het handvat voor verliesvrij hameren. Metalen kap beschermt zelfs bij zware klappen
• Hoogwaardig blad van staallegering, verchroomd en volledig gehard voor maximale corrosiebescherming en lange levensduur
• Normen: ISO 8764 en DIN 5260
• Maximaal comfort met minimale inspanning door ergonomisch ontwerp
• 3-componenten handvat combineert een robuuste kern met veel grip
• Cilindrische as met kleine diameter helpt bij het snel vast- en losdraaien van schroeven
• Het juiste mes is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering op het uiteinde van het handvat.
| Artikelnr. | WL53498 |
| Model | BE 8810TB |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | BE-8810TB |
| Lengte | 270 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 97 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Handvatlengte | 122 mm |
| VDE | nee |
| Schroeftype | PZ1 |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Handvatbreedte | 27 mm |
| Gereedschapslengte | 222 mm |
| Handvatdiameter | 27 mm |
| Bladlengte | 100 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |