Schroevendraaier SoftFinish® elektrisch, gegroefd (00820), 2,5 mm x 75 mm
• Beschermt uw gezondheid: Met gepatenteerd SoftFinish® handvatontwerp voor hand- en spiervriendelijk werken. Aanbevolen door AGR artsen en therapeuten
• Verhoogt uw efficiëntie: Uniek Wiha-greepmaatconcept met optimale balans tussen kracht en controle
• Biedt u volledige bescherming: elk gereedschap afzonderlijk getest op 10.000 V AC en goedgekeurd voor 1.000 V AC
• Normen: Getest volgens IEC 60900
• Toepassing: Voor het werken rond spanningvoerende onderdelen tot 1.000 V AC.
• Verhoogt uw efficiëntie: Uniek Wiha-greepmaatconcept met optimale balans tussen kracht en controle
• Biedt u volledige bescherming: elk gereedschap afzonderlijk getest op 10.000 V AC en goedgekeurd voor 1.000 V AC
• Normen: Getest volgens IEC 60900
• Toepassing: Voor het werken rond spanningvoerende onderdelen tot 1.000 V AC.
| Artikelnr. | WL54500 |
| Model | 320N025075 |
| Alternatieve artikelnaam | 320N025075 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 00820 |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 320N |
| Brutogewicht (fabrikant) | 28 g |
| VDE | nee |
| Schroeftype | uitsparing |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Bladdikte | 0,4 mm |
| Gereedschapslengte | 179 mm |
| Handvatdiameter | 23 mm |
| Bladlengte | 75 mm |
| Bladbreedte | 2,5 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |