Combinatietang met geïsoleerde handgrepen, 200 mm
Elk gereedschap wordt getest bij 10.000 V gedurende 10 seconden aan het einde van het fabricageproces.
• Geïsoleerde handgrepen van monomateriaal polypropyleen
• Voor werkzaamheden aan apparatuur onder spanning tot 1000 V volgens IEC 60900
• Kanten bijzonder geschikt voor het snijden van harder materiaal zoals pianodraad en verenstaaldraad
• Afstand tussen voeg en snijkanten verkleind voor betere hefboomwerking en maximale snijcapaciteit
• Grijpvlakken speciaal ontworpen voor rond en plat materiaal
• Afgeronde bekken voor betere toegang tot moeilijk bereikbare plaatsen
• Inductiegeharde snijkanten
• Hoogwaardige staallegering
• Gefosfateerd en roestvrij
• Normen: ISO 5746
• Elk gereedschap wordt getest bij 10.000 V gedurende 10 seconden aan het einde van het fabricageproces.
• Geïsoleerde handgrepen van monomateriaal polypropyleen
• Voor werkzaamheden aan apparatuur onder spanning tot 1000 V volgens IEC 60900
• Kanten bijzonder geschikt voor het snijden van harder materiaal zoals pianodraad en verenstaaldraad
• Afstand tussen voeg en snijkanten verkleind voor betere hefboomwerking en maximale snijcapaciteit
• Grijpvlakken speciaal ontworpen voor rond en plat materiaal
• Afgeronde bekken voor betere toegang tot moeilijk bereikbare plaatsen
• Inductiegeharde snijkanten
• Hoogwaardige staallegering
• Gefosfateerd en roestvrij
• Normen: ISO 5746
• Elk gereedschap wordt getest bij 10.000 V gedurende 10 seconden aan het einde van het fabricageproces.
| Artikelnr. | WL54872 |
| Model | 2628 S-200 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | 2628 S-200 |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Hoofdbreedte | 29 mm |
| Kaakdikte | 11,8 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapsmateriaal | Hoogwaardige staallegering |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Type tang | combitang |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |