Tang voor externe borgringen met rechte bekken, gepolijst 215 mm
Voor externe borgringen
• Voor externe borgringen
• PVC-gecoate handgrepen
• Hoogwaardige staallegering
• Gepolijst, roestwerend behandeld
• Voor externe borgringen
• Met openingsveer
• Met rechte bekken en gesmede punten
• Voor externe borgringen
• PVC-gecoate handgrepen
• Hoogwaardige staallegering
• Gepolijst, roestwerend behandeld
• Voor externe borgringen
• Met openingsveer
• Met rechte bekken en gesmede punten
| Artikelnr. | WL54919 |
| Model | 2900-215 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | 2900-215 |
| Lengte | 215 mm |
| Breedte | 225 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Hoofdbreedte | 31 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapsmateriaal | Hoogwaardige staallegering |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Type tang | Tang voor uitwendige borgringen |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |