ESD CARBOSTAT verpakkingszak, zwart, 350 x 450 x 0,08 mm, 100 stuks
• Permanente volumegeleidende film
• Beschermt tegen elektrostatische velden
• Lasbaar
• Recycleerbaar
• Standaardopdruk: typeaanduiding, ESD-markering, recyclagesymbool en LOT-nr.
• Beschermt tegen elektrostatische velden
• Lasbaar
• Recycleerbaar
• Standaardopdruk: typeaanduiding, ESD-markering, recyclagesymbool en LOT-nr.
| Artikelnr. | WL60916 |
| Model | 3210.350x450 |
| Fabrikant | WARMBIER |
| Fabrikant artikelnr. | 3210.162 |
| Breedte | 350 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Verkoopeenheid | 1 VPE |
| Inhoudseenheid | 100 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | zwart |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Copolymeer |
| Incl. batterij | nee |
| Typische lekweerstand | 10⁴ - 10⁵ Ohm |
| Brutogewicht (fabrikant) | 2,4 kg |
| Filmdikte | 0,08 mm |
| Ritssluiting | nee |
| Verpakkingseigenschappen | geleidend |
| Hersluitbaar | geen |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |