Adereindhulzen met kunststof kraag, 12 mm, 10 mm², rood, 100 stuks
Met adereindhulzen met kunststof kraag, krimpbereik 12 mm, kabel 10 mm², rood, 100 stuks, biedt Knipex een hoogwaardig verbindingselement dat speciaal is ontwikkeld voor professionele toepassingen in besturings- en verdeelsystemen. Dankzij de zorgvuldige fabricage zijn deze hulzen ideaal voor zowel handmatige als geautomatiseerde krimpprocessen. Een onmisbaar onderdeel voor professionele kabelassemblage waar elektronicaspecialisten altijd op kunnen vertrouwen.
| Artikelnr. | WL62117 |
| Model | 97 99 337 |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 97 99 337 |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 175 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Lengte met verpakking | 120 mm |
| Breedte met verpakking | 175 mm |
| Hoogte met verpakking | 20 mm |
| Volume met verpakking | 0,42 dm³ |
| Verkoopeenheid | 1 VPE |
| Inhoudseenheid | 100 stuk |
| Kleur | rood |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | DIN 46228-4 |
| RoHS-conform | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 49 g |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Kabeldoorsnede | 10 mm² |
| Krimpgebied | 12 mm |
| AWG | 7 |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |