LED-segmentringlicht, rood (620 nm), klemdiameter max. 81 mm
• Segment ringlicht RL5-81-S40 R
• rood (620 nm)
• Klemdiameter max. 81 mm
• rood (620 nm)
• Klemdiameter max. 81 mm
| Artikelnr. | WL62566 |
| Fabrikant | STARLIGHT |
| Fabrikant artikelnr. | 100-011974 |
| Hoogte | 25,5 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | zwart |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | geanodiseerd aluminium |
| Incl. batterij | nee |
| Lichtbron | LED |
| Binnendiameter | 81 mm |
| Buitendiameter | 110 mm |
| (Optimale) werkafstand | 75 mm |
| Aantal LED's | 56 |
| Werkingsafstand | 50mm - 140mm |
| Binnendraad | M82 x 0,75 |
| Lengte van de stroomkabel | 0,85 m |
| Kleur van het licht | rood |
| Kabellengte | 1,4 m |
| Stroomverbruik | 8 W |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | STARLIGHT Opto-Electronics Flachslander Straße 8 DE-90431 Nürnberg www.starlight-sl.de |