Klomp zwart - 36, 8045 Professionele schoenen Natuur dames/heren, OB
• Beroepsschoenen Natuur
• EN ISO 20347:2012
• Gespsluiting
• Vaste hielriem, verstelbaar
• Met leer bekleed kurken voetbed
• Verstelbare wreef
• Antistatisch
• Natuur buitenzool zwart
• SRC
• Slipbestendige rubberen buitenzool
• Glad leer
• Detail hielriem vast
• EN ISO 20347:2012
• Gespsluiting
• Vaste hielriem, verstelbaar
• Met leer bekleed kurken voetbed
• Verstelbare wreef
• Antistatisch
• Natuur buitenzool zwart
• SRC
• Slipbestendige rubberen buitenzool
• Glad leer
• Detail hielriem vast
| Artikelnr. | WL65731 |
| Model | 8045 |
| Fabrikant | ABEBA |
| Fabrikant artikelnr. | 8045-36 |
| Lengte met verpakking | 350 mm |
| Breedte met verpakking | 250 mm |
| Hoogte met verpakking | 150 mm |
| Verkoopeenheid | 1 paar |
| Inhoudseenheid | 1 paar |
| Kleur | zwart |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 860 g |
| Geslacht | uniseks |
| Beschermkap | nee |
| Soort schoenen | sandalen |
| Veiligheidsklasse | OB |
| Schoenbreedte | W10 (Standaard breedte) |
| Schoenmaat EU | 36 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | ABEBA Spezialschuh-Ausstatter GmbH Schlackenbergstraße 5 DE-66386 St. Ingbert www.abeba.com |