Soft faced hammer Safety medium hard/medium hard met hickory houten steel, ronde slagkop 40, 325mm (26641).
Voldoet aan uw eisen: gele kop / middelhard: bijv. voor gereedschaps- en machinebouw, autoreparatie, plaat- en montagewerk.
Vereenvoudigt uw werk: Gemakkelijker werken en optimaal effect met minder inspanning.
Verlaagt uw kosten: Ergonomische hickory houtstijl en slagkoppen elk afzonderlijk verkrijgbaar als reserveonderdelen.
GS-goedgekeurd.
• Blisterverpakking: Nee
• ESD artikel: Geen
• Diameter hamerkop: 40
• Hoogte hamerkop: 110 mm
• Totale lengte (mm): 325 mm
• met batterij: Nee
Vereenvoudigt uw werk: Gemakkelijker werken en optimaal effect met minder inspanning.
Verlaagt uw kosten: Ergonomische hickory houtstijl en slagkoppen elk afzonderlijk verkrijgbaar als reserveonderdelen.
GS-goedgekeurd.
• Blisterverpakking: Nee
• ESD artikel: Geen
• Diameter hamerkop: 40
• Hoogte hamerkop: 110 mm
• Totale lengte (mm): 325 mm
• met batterij: Nee
| Artikelnr. | WL72557 |
| Alternatieve artikelnaam | 83255040 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 26641 |
| Hoogte | 110 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Diameter | 40 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 832-55 |
| Brutogewicht (fabrikant) | 609 g |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |