Adapter TorqueVario-S elektrisch voor 1/4" dopsleutel (43128)
Verhoogt uw efficiëntie: adapter maakt inbusschroefverbindingen met TorqueVario-S electric mogelijk.
Biedt u volledige bescherming: elk gereedschap is afzonderlijk getest op 10.000 V wisselstroom en goedgekeurd voor 1.000 V wisselstroom.
Toepassing: Veilig installeren van klemmen en moffen, aansluiten van geleiders en vastschroeven van rails. Voor het werken rond spanningvoerende onderdelen tot 1.000 V AC.
Bij het werken aan onderdelen onder spanning staat de veiligheid van de gebruiker voorop. In combinatie met de geïsoleerde Wiha TorqueVario®-S elektrische momentschroevendraaiers maakt de dopsleuteladapter het gecontroleerd aan- en losdraaien van zeskantige schroeven en moeren mogelijk. De geïsoleerde contactdoosadapter is onderworpen aan routinetests volgens de internationale norm IEC 60900 en maakt veilig werken rond spanningvoerende delen tot 1.000 V AC mogelijk.
Voor elektrische toepassingen
Alleen compatibel met Wiha TorqueVario®-S elektrische momentschroevendraaiers (serie 2872).
Getest volgens IEC 60900.
• Blisterverpakking: Nee
• ESD artikel: Geen
• Vierkante mof 1 (inch): 1/4"
• Buitendiameter: 12 mm
• Diameter zeshoekig blad (mm): 3,8 mm
• Totale lengte (mm): 178 mm
• met batterij: Nee
Biedt u volledige bescherming: elk gereedschap is afzonderlijk getest op 10.000 V wisselstroom en goedgekeurd voor 1.000 V wisselstroom.
Toepassing: Veilig installeren van klemmen en moffen, aansluiten van geleiders en vastschroeven van rails. Voor het werken rond spanningvoerende onderdelen tot 1.000 V AC.
Bij het werken aan onderdelen onder spanning staat de veiligheid van de gebruiker voorop. In combinatie met de geïsoleerde Wiha TorqueVario®-S elektrische momentschroevendraaiers maakt de dopsleuteladapter het gecontroleerd aan- en losdraaien van zeskantige schroeven en moeren mogelijk. De geïsoleerde contactdoosadapter is onderworpen aan routinetests volgens de internationale norm IEC 60900 en maakt veilig werken rond spanningvoerende delen tot 1.000 V AC mogelijk.
Voor elektrische toepassingen
Alleen compatibel met Wiha TorqueVario®-S elektrische momentschroevendraaiers (serie 2872).
Getest volgens IEC 60900.
• Blisterverpakking: Nee
• ESD artikel: Geen
• Vierkante mof 1 (inch): 1/4"
• Buitendiameter: 12 mm
• Diameter zeshoekig blad (mm): 3,8 mm
• Totale lengte (mm): 178 mm
• met batterij: Nee
| Artikelnr. | WL72628 |
| Alternatieve artikelnaam | 287992 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 43128 |
| Lengte | 329 mm |
| Breedte | 72 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | Getest volgens IEC 60900. |
| Productserie | 28799 |
| Brutogewicht (fabrikant) | 30 g |
| VDE | ja |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |