Pica BIG DRY navulset VOOR ALLES rood/grafiet/wit, SB-verpakking
Pica BIG Dry navullingen
• Blisterverpakking
• Universeel - voor bijna alle materialen, droog of nat, glad of ruw, stoffig of olieachtig, licht of donker
• Kan met een vochtige doek van gladde oppervlakken worden afgeveegd
• Markering bloedt niet door bij overschilderen met emulsieverf
• Rechthoekige draden met 2x5mm doorsnede, 150mm lang
• 4 grafiet, rode en witte draden elk in een stevig etui
• Blisterverpakking
• Universeel - voor bijna alle materialen, droog of nat, glad of ruw, stoffig of olieachtig, licht of donker
• Kan met een vochtige doek van gladde oppervlakken worden afgeveegd
• Markering bloedt niet door bij overschilderen met emulsieverf
• Rechthoekige draden met 2x5mm doorsnede, 150mm lang
• 4 grafiet, rode en witte draden elk in een stevig etui
| Artikelnr. | WL73300 |
| Model | Pica BIG DRY |
| Modellijn | Pica BIG DRY |
| Fabrikant | PICA |
| Fabrikant artikelnr. | 6045/SB |
| Lengte | 235 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 set |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Letterkleur | meerkleurig |
| Soort verpakking | Blisterverpakking |
| Kleur | veelkleurig |
| Incl. batterij | nee |
| Blisterverpakking | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Pica-Marker GmbH Picastraße 5 DE-91356 Kirchehrenbach www.pica-marker.com |