Pica BIG DRY navulset "SUMMER HEAT", SB verpakking
Pica BIG-DRY navullingen
• ZOMERWARMTE
• Waterdichte zomerloodjes
• Blisterverpakking
• Stabiel tot 70°C
• voor de meeste oppervlakken
• niet voor glasgladde, glanzende oppervlakken
• reeds geslepen sporen
• 4 grafiet, rode en gele draden elk in een stevig etui
• ZOMERWARMTE
• Waterdichte zomerloodjes
• Blisterverpakking
• Stabiel tot 70°C
• voor de meeste oppervlakken
• niet voor glasgladde, glanzende oppervlakken
• reeds geslepen sporen
• 4 grafiet, rode en gele draden elk in een stevig etui
| Artikelnr. | WL73308 |
| Model | Pica BIG DRY |
| Modellijn | Pica BIG DRY |
| Fabrikant | PICA |
| Fabrikant artikelnr. | 6070/SB |
| Lengte | 235 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 set |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Letterkleur | meerkleurig |
| Soort verpakking | Blisterverpakking |
| Kleur | veelkleurig |
| Incl. batterij | nee |
| Blisterverpakking | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Pica-Marker GmbH Picastraße 5 DE-91356 Kirchehrenbach www.pica-marker.com |