Stalen cilinderrol voor 1 propaancilinder met een capaciteit van 11 kg
• Pakketdienst: gemonteerd
• totaal draagvermogen (kg): 80
• totale breedte (mm): 410
• totale hoogte (mm): 970
• Aantal cilinders (stuks): 1
• Diameter fles (mm): 300
• Draagvermogen (kg): 11
• Banden: TPE
• Wielmaat (mm): 75 x 25
• totaal draagvermogen (kg): 80
• totale breedte (mm): 410
• totale hoogte (mm): 970
• Aantal cilinders (stuks): 1
• Diameter fles (mm): 300
• Draagvermogen (kg): 11
• Banden: TPE
• Wielmaat (mm): 75 x 25
| Artikelnr. | WL80055 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 51300T-S |
| Breedte | 410 mm |
| Hoogte | 970 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | blauw |
| Incl. batterij | nee |
| Type transportmiddel | stalen flessenwagen |
| Laadvermogen | 80 kg |
| Banden | TPE |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |