Tangsleutel Tang en moersleutel in één gereedschap bekleed met kunststof, verchroomd, 250 mm (SB kaart/blister)
Tangsleutel vervangt een set steeksleutels, zowel metrisch als imperiaal. Gladde bekken voor het voorzichtig monteren van oppervlaktebehandelde fittingen - direct werken op chroom! Ook uitstekend voor het grijpen, vasthouden, aandrukken en buigen van werkstukken. Geen randbeschadiging op gevoelige fittingen dankzij spelingsvrij contact over het hele oppervlak. Snel aanpassen met één druk op de knop, direct op het werkstuk. Geen onbedoelde aanpassing van de grijpbekken en geen wegglijden van de verbinding. Traploos grijpen van alle sleutelmaten tot de opgegeven capaciteit door parallel geleide bekken. De slag tussen de grijpbekken maakt snel vast- en losdraaien van schroefverbindingen mogelijk volgens het ratelprincipe. Hoge grijpkracht door 10-voudige handkrachtversterking. SB kaart/blister.
| Artikelnr. | WL80860 |
| Model | 86 03 250 SB |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 86 03 250 SB |
| Lengte | 325 mm |
| Breedte | 84 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Lengte met verpakking | 344 mm |
| Breedte met verpakking | 115 mm |
| Hoogte met verpakking | 92 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Blisterverpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 492 g |
| Puntdikte | 8 mm |
| VDE | nee |
| Gezamenlijk ontwerp | Doorverbinding |
| ESD-compatibel | nee |
| Geïsoleerd | geen |
| Gereedschapslengte | 250 mm |
| Greep (uitdrukking) | Kunststof deksel |
| Capaciteit | Sleutelmaat moeren (inch): 2 in |
| Type tang | tang sleutel |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |