Cobra® VDE hightech waterpomptang, geïsoleerd, geïsoleerd met meer-componentenhulzen, VDE-gekeurd, verchroomd, 250 mm (SB kaart/blisterverpakking)
Afstelling door direct op het werkstuk te drukken: snelle, veilige en handige bediening. Fijninstelling: maakt optimale aanpassing mogelijk aan een groot aantal werkstukafmetingen en handvriendelijke greeppositie. Goede toegang tot het werkstuk door slank ontwerp in het kop- en scharnierbereik. Zelfklemmend op buizen en moeren: geen wegglijden op het werkstuk, moeiteloos werken. Grijpvlakken met speciaal geharde tanden, hardheid van de tanden ca. 61 HRC: duurzaam veilig grijpen door hoge slijtvastheid. Doorlopende verbinding: hoge stabiliteit door dubbele geleiding. Knijpbeveiliging voorkomt knelletsel. SB-kaart/blister.
| Artikelnr. | WL80886 |
| Model | 87 26 250 SB |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 87 26 250 SB |
| Lengte | 315 mm |
| Breedte | 84 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Lengte met verpakking | 369 mm |
| Breedte met verpakking | 165 mm |
| Hoogte met verpakking | 93 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Blisterverpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | IEC 60900 |
| Nettogewicht (fabrikant) | 439 g |
| VDE | ja |
| Gezamenlijk ontwerp | Doosverbinding |
| ESD-compatibel | nee |
| Geïsoleerd | ja |
| Gereedschapslengte | 250 mm |
| Greep (uitdrukking) | Meer-component hulzen |
| Capaciteit | Buizen: 50 mm / 2 in |
| Type tang | Waterpomptang |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |