X-Cut® compacte diagonaalscharen high rise, geïsoleerd, met meer-componentenhulzen, VDE-gekeurd, verchroomd, 160 mm (SB kaart/blister)
KNIPEX X-Cut® knipt zowel de fijnste draden als meeraderige kabels en harde pianodraad precies door. Krachtig, licht en universeel. Hoge snijcapaciteit met weinig krachtinspanning door optimale afstemming van snijhoek en overbrengingsverhouding. Doorvoerkoppeling: maximale stabiliteit bij laag gewicht. Dubbel gelagerde scharnieras voor zwaar, permanent gebruik. Grote openingsbreedte voor dikkere kabels. Precieze snede, zelfs bij fijne koperdraden. Compact, gewichtbesparend ontwerp. Universeel toepasbaar in montage, onderhoud en productie. 40 % krachtbesparing in vergelijking met standaard zijkniptangen van dezelfde lengte. SB kaart/blister.
| Artikelnr. | WL81015 |
| Model | 73 06 160 SB |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 73 06 160 SB |
| Lengte | 241 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Lengte met verpakking | 344 mm |
| Breedte met verpakking | 115 mm |
| Hoogte met verpakking | 92 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Blisterverpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | IEC 60900 |
| Nettogewicht (fabrikant) | 208 g |
| VDE | ja |
| Facet | Snijkant met afschuining |
| Gezamenlijk ontwerp | Doosverbinding |
| ESD-compatibel | nee |
| Geïsoleerd | ja |
| Gereedschapslengte | 160 mm |
| Greep (uitdrukking) | Meer-component hulzen |
| Snijwaarde koperkabel, geslagen (diameter) | 12 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |