EDGE diagonaalscharen, smalle kop, zeer kleine afschuining, 0,1 - 1 mm
• Diagonaalscharen met een smalle kop, ideaal voor snedes met een zeer kleine afschuining (bevel) op moeilijk bereikbare of gevoelige onderdelen
• Perfect voor fijnmechanici, industriële elektriciens, mechatronici en specialisten in micro-elektronica
• De taps toelopende kop en symmetrische punten zorgen voor een betere toegang onder onderdelen en vergroten zo het bereik
• Micro-EDGE-snijkantoffset: De snijkanten van de EDGE-snijtangen zijn 0,2 mm verschoven, waardoor de dunste draden uiterst nauwkeurig kunnen worden gesneden.
• Gesmeed uit hoogwaardig gelegeerd staal, snijkanten precisiegeslepen en inductiegehard, hardheid van de snijkanten tussen 63-65 HRC voor uitstekende duurzaamheid en langdurige scherpte
• Openingsveer en openingsbegrenzer voor soepele bewegingen die vermoeidheid van de handspieren verminderen
• Handgrepen met ESD-multicomponentenhulzen, elektrostatisch dissipatief, die gevoelige componenten beschermen.
• Perfect voor fijnmechanici, industriële elektriciens, mechatronici en specialisten in micro-elektronica
• De taps toelopende kop en symmetrische punten zorgen voor een betere toegang onder onderdelen en vergroten zo het bereik
• Micro-EDGE-snijkantoffset: De snijkanten van de EDGE-snijtangen zijn 0,2 mm verschoven, waardoor de dunste draden uiterst nauwkeurig kunnen worden gesneden.
• Gesmeed uit hoogwaardig gelegeerd staal, snijkanten precisiegeslepen en inductiegehard, hardheid van de snijkanten tussen 63-65 HRC voor uitstekende duurzaamheid en langdurige scherpte
• Openingsveer en openingsbegrenzer voor soepele bewegingen die vermoeidheid van de handspieren verminderen
• Handgrepen met ESD-multicomponentenhulzen, elektrostatisch dissipatief, die gevoelige componenten beschermen.
| Artikelnr. | WL83504 |
| Fabrikant | LINDSTRÖM |
| Fabrikant artikelnr. | 6159 |
| Lengte | 80 mm |
| Breedte | 160 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 71 g |
| VDE | nee |
| Facet | Zeer kleine afschuining |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | SNA Europe SAS/ LINDSTRÖM Antigua Carretera Altube km 5.5 ES-01006 Vitoria-Gasteiz www.lindstromtools.com |