ESD-afzuigkit FAE1-1K2B voor soldeerdampen, voor 2 werkstations, 180 m³/h, 120 V
FAE is de meest effectieve oplossing om blootstelling aan soldeerdampen te voorkomen. Het afzuigsysteem voor soldeerdampen wordt automatisch ingeschakeld wanneer het gereedschap van de standaard wordt getild en is alleen actief tijdens het solderen. Deze functie bespaart elektriciteit en verlengt de levensduur van het filter.
Bij de levering inbegrepen:
• FAE1110 voorfilter en FAE1100 filter (HEPA H13 + koolstof). Dit drielagensysteem bereikt een gecertificeerde efficiëntie van 99,95% bij het filteren van soldeerdampen en voldoet aan de EN 1822 norm.
• FAE010 (2x) een flexibele afzuigslang die de FAE1 verbindt met de flexibele arm FAE020 of FAE070.
• FAE070 (2x) is een volledig flexibele arm die met een klem aan uw werkbank wordt bevestigd.
• Met P405 kan het afzuigsysteem worden geactiveerd zonder aansluiting op een JBC-station.
• Type ventilator: Borstelloos
• Max. Debiet: 180m3/u (106 CFM)
• Max. Vacuümdruk: 3,2 KPa (0,46 psi)
• Werkbereiken: 1 of 2
• Geluidsniveau: 55 dB @ 1m
• ESD-veilig: Voldoet aan ANSI/ESD S20.20-2014
• Voorfilter: Normaal stoffilter M5 (EN 779)
• Compact filter: HEPA filter H13 (EN 1822)
• Koolstoffilter
• USB-B: PC-communicatie
• Pedaalaansluiting Aansluitingen: Stationsaansluitingen (4x)
• Piek uitgangsvermogen:
• 110W. Zekering 2A (120 V)
• Apparaat:
• 380 x 340 x 475 mm / 13,90 kg.
• 14,96 x 13,39 x 18,70 in / 30,64 lb.
• Behuizing:
• 485 x 725 x 760 mm / 19,30 kg.
• 19,09 x 28,54 x 29,92 in / 42,55 lb.
Bij de levering inbegrepen:
• FAE1110 voorfilter en FAE1100 filter (HEPA H13 + koolstof). Dit drielagensysteem bereikt een gecertificeerde efficiëntie van 99,95% bij het filteren van soldeerdampen en voldoet aan de EN 1822 norm.
• FAE010 (2x) een flexibele afzuigslang die de FAE1 verbindt met de flexibele arm FAE020 of FAE070.
• FAE070 (2x) is een volledig flexibele arm die met een klem aan uw werkbank wordt bevestigd.
• Met P405 kan het afzuigsysteem worden geactiveerd zonder aansluiting op een JBC-station.
• Type ventilator: Borstelloos
• Max. Debiet: 180m3/u (106 CFM)
• Max. Vacuümdruk: 3,2 KPa (0,46 psi)
• Werkbereiken: 1 of 2
• Geluidsniveau: 55 dB @ 1m
• ESD-veilig: Voldoet aan ANSI/ESD S20.20-2014
• Voorfilter: Normaal stoffilter M5 (EN 779)
• Compact filter: HEPA filter H13 (EN 1822)
• Koolstoffilter
• USB-B: PC-communicatie
• Pedaalaansluiting Aansluitingen: Stationsaansluitingen (4x)
• Piek uitgangsvermogen:
• 110W. Zekering 2A (120 V)
• Apparaat:
• 380 x 340 x 475 mm / 13,90 kg.
• 14,96 x 13,39 x 18,70 in / 30,64 lb.
• Behuizing:
• 485 x 725 x 760 mm / 19,30 kg.
• 19,09 x 28,54 x 29,92 in / 42,55 lb.
| Artikelnr. | WL83780 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | FAE1-1K2D |
| Lengte | 380 mm |
| Breedte | 340 mm |
| Hoogte | 475 mm |
| Lengte met verpakking | 760 mm |
| Breedte met verpakking | 725 mm |
| Hoogte met verpakking | 485 mm |
| Leveringsomvang | 1x gebruiksaanwijzing 1x FAE1 dampafzuiger met FAE1100 voor 1 werkbank 1x FAE1100 filter met HEPA H13 voor rookafzuiger 2x FAE070 Flexibele arm met klem Ø 50 mm 2x FAE010 Flexibele slang Ø 50 mm 1x P405 Pedaal |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Spanning | 120 V |
| Vacuüm (max.) | 3200 Pa |
| Geluidsniveau | 55 dBA |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |