Onderverhitter RBN-2A, 230V, 300W
De JBC onderverwarmer is de ideale oplossing voor het volledig nabewerken van kleine PCBA's, zoals die vaak worden gebruikt in smartphones. Dankzij de ongeëvenaarde betrouwbaarheid in temperatuurnauwkeurigheid en controle van de PCBA wordt geen enkel onderdeel beschadigd.
De set bevat een PHNE voorverwarmer met een verwarmingsoppervlak van 108 x 70 mm, een PHNS houder voor printplaten en een RHN gelede handsteun voor comfortabel werken en nauwkeurige resultaten. Met een piekvermogen van 300 W, selecteerbare temperatuur van 50 tot 250 ºC en verschillende profielen biedt de JBC voorverwarmer maximale flexibiliteit en efficiëntie.
Het apparaat beschikt ook over PC-communicatie, robotaansluiting, afstandsbediening en ESD-veiligheid. Met de optie om een pedaal aan te sluiten om de verwarmer te bedienen, is de JBC voorverwarmer een onmisbaar hulpmiddel voor professionele toepassingen.
• De PHNE voorverwarmer is onmisbaar voor het vermijden van thermische schokken tijdens de nabewerking van meerlaagse printplaten. Hij heeft een verwarmingsoppervlak van 108 x 70 mm.
• PHNS PCB-houder waarmee PCB's snel, gemakkelijk en nauwkeurig kunnen worden verwisseld en die een correcte positionering garandeert, ideaal voor repetitief soldeerwerk.
• RHN Scharnierende handsteun die een steunpunt biedt voor de hand dicht bij het werkgebied. Het maakt het werk comfortabeler, vermindert vermoeidheid en zorgt voor nauwkeurige werkprocessen.
De set bevat een PHNE voorverwarmer met een verwarmingsoppervlak van 108 x 70 mm, een PHNS houder voor printplaten en een RHN gelede handsteun voor comfortabel werken en nauwkeurige resultaten. Met een piekvermogen van 300 W, selecteerbare temperatuur van 50 tot 250 ºC en verschillende profielen biedt de JBC voorverwarmer maximale flexibiliteit en efficiëntie.
Het apparaat beschikt ook over PC-communicatie, robotaansluiting, afstandsbediening en ESD-veiligheid. Met de optie om een pedaal aan te sluiten om de verwarmer te bedienen, is de JBC voorverwarmer een onmisbaar hulpmiddel voor professionele toepassingen.
• De PHNE voorverwarmer is onmisbaar voor het vermijden van thermische schokken tijdens de nabewerking van meerlaagse printplaten. Hij heeft een verwarmingsoppervlak van 108 x 70 mm.
• PHNS PCB-houder waarmee PCB's snel, gemakkelijk en nauwkeurig kunnen worden verwisseld en die een correcte positionering garandeert, ideaal voor repetitief soldeerwerk.
• RHN Scharnierende handsteun die een steunpunt biedt voor de hand dicht bij het werkgebied. Het maakt het werk comfortabeler, vermindert vermoeidheid en zorgt voor nauwkeurige werkprocessen.
| Artikelnr. | WL84770 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | RBN-2A |
| Lengte | 310 mm |
| Breedte | 239 mm |
| Hoogte | 205 mm |
| Lengte met verpakking | 480 mm |
| Breedte met verpakking | 370 mm |
| Hoogte met verpakking | 380 mm |
| Leveringsomvang | • PHNE voorverwarmer • PHNS Houder voor printplaten • RHN Scharnierende handsteun |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Temperatuurbereik °C | 50 – 250 °C |
| Temperatuurbereik °F | 120 – 482 °F |
| Aantal standaardtemperatuurprofielen | 3 |
| Aantal gebruikerstemperatuurprofielen | 20 |
| Aantal zones | 1 |
| Maximaal vermogen | 300 W |
| Werkuren (max.) | 50 m |
| Lengte van het verwarmingsoppervlak | 108 mm |
| Breedte van het verwarmingsoppervlak | 70 mm |
| Totaal stroomverbruik | 230 V |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |