LABSIT 2 laboratoriumdraaistoel, met wielen, kunstleer Magic antraciet
• met 3D-flexfunctie in de rugleuning en flexfunctie in de voorste rand van de zitting
• Zitschaal antraciet
• Handgreep op de rugleuning
• Zitting met zwarte kunstleren bekleding
• Zithoogte verstelbaar van 450-650 mm
• Kunststof onderstel met wielen
• Zitschaal antraciet
• Handgreep op de rugleuning
• Zitting met zwarte kunstleren bekleding
• Zithoogte verstelbaar van 450-650 mm
• Kunststof onderstel met wielen
| Artikelnr. | WL86561 |
| Fabrikant | BIMOS |
| Fabrikant artikelnr. | 9123-MG01-3285 |
| Lengte met verpakking | 630 mm |
| Breedte met verpakking | 610 mm |
| Hoogte met verpakking | 495 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | antraciet |
| Incl. batterij | nee |
| Type (stoel) | rollen |
| Bekledingskleur | antraciet |
| Bekledingsmateriaal | kunstleer |
| Vijf voet kruis | ja |
| Rugleuninghoogte | 420 mm |
| Zithoogteverstelling | 450 – 650 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Bimos GmbH & Co. KG Brühlstraße 21 DE-72469 Meßstetten-Tieringen www.bimos.com |