ESD-apparaathouder voor ALE250
De ALES-standaard werkt alleen met de ALE250 soldeerbout met automatische aanvoer en de ALE besturingseenheid met automatische aanvoer.
Het intelligente warmtebeheer van JBC herkent automatisch het gereedschap in de standaard en verlaagt de temperatuur van de soldeerstift tot onder het smeltpunt van het soldeer. De slaapstand onderbreekt de stroomtoevoer om oxidatie te voorkomen. Hierdoor wordt de levensduur van de soldeerstift tot 5 keer verlengd.
De standaard bevat een stiftreiniger met messingwol en een spatbescherming en spatbeschermingsmembraan om het werkgebied schoon en vrij van soldeerdeeltjes te houden. Met de snelwisselaar kunnen patronen veilig, eenvoudig en snel worden verwisseld. In combinatie met de patroonhouder kunnen maximaal vier patronen worden opgeslagen.
De positie van de gereedschapshouder kan eenvoudig worden aangepast aan uw behoeften en de kabelopvangbak is ontworpen om zich perfect aan te passen aan bewegingen en kabels weg te houden van het werkgebied.
Het intelligente warmtebeheer van JBC herkent automatisch het gereedschap in de standaard en verlaagt de temperatuur van de soldeerstift tot onder het smeltpunt van het soldeer. De slaapstand onderbreekt de stroomtoevoer om oxidatie te voorkomen. Hierdoor wordt de levensduur van de soldeerstift tot 5 keer verlengd.
De standaard bevat een stiftreiniger met messingwol en een spatbescherming en spatbeschermingsmembraan om het werkgebied schoon en vrij van soldeerdeeltjes te houden. Met de snelwisselaar kunnen patronen veilig, eenvoudig en snel worden verwisseld. In combinatie met de patroonhouder kunnen maximaal vier patronen worden opgeslagen.
De positie van de gereedschapshouder kan eenvoudig worden aangepast aan uw behoeften en de kabelopvangbak is ontworpen om zich perfect aan te passen aan bewegingen en kabels weg te houden van het werkgebied.
| Artikelnr. | WL87224 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | ALE-SB |
| Lengte | 140 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 88 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | ja |