Bitsleutel met 1/4" aandrijving, TX 25 x 28 mm
Hoogwaardige TORX® bitmof met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering volgens maat - om het benodigde gereedschap snel en eenvoudig te vinden.
• Bitsleutel (zonder slag) voor handmatige of machinale bewerking
• Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering op maat
• Karteling aan de achterkant voor een goede grip bij handmatig gebruik.
• Chroom vanadium zorgt voor hardheid en sterkte
• Bitsleutel (zonder slag) voor handmatige of machinale bewerking
• Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering op maat
• Karteling aan de achterkant voor een goede grip bij handmatig gebruik.
• Chroom vanadium zorgt voor hardheid en sterkte
| Artikelnr. | WL87963 |
| Model | 8767 A TORX® Zyklop |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05003392001 |
| Lengte | 100 mm |
| Breedte | 43 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Lengte met verpakking | 100 mm |
| Breedte met verpakking | 43 mm |
| Hoogte met verpakking | 21 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| VDE | nee |
| Schroeftype | TX25 |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 28 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |