Dopsleutelset, 1/2" aandrijving, 6-delig
Robuuste textielband in typisch Wera-design met 6 lange ½" hand- en machinebussen (zonder slag) in een zeer kleine ruimte. Een soepel draaiend mechanisme zorgt voor een stevige grip en eenvoudige verwijdering van de doppen. Inclusief karabijnhaak voor bevestiging aan riemlussen of zakken. Met fleece achterzijde en klittenband voor eenvoudige bevestiging, bijv. aan wanden, planken, werkplaatswagens en Wera 2go gereedschapstransportsysteem.Lange ½" hand- en machine moerdoppen (ISO 2725 deel 3) van Wera voor gebruik bij hand- en machinewerkzaamheden (zonder slagvastheid), ook bij diepliggende schroefverbindingen en uitstekende draadstangen. Met Take it easy gereedschapzoeker met kleurcodering op maat - om het benodigde gereedschap snel en eenvoudig te vinden. Gemakkelijk vast te pakken, zelfs met vette handen. Met zeshoekig profiel en kogelvanggroef. Het zeshoekige profiel maakt het mogelijk grote krachten over te brengen en belast de randen van de moer of schroefkop minder dan een twaalfhoekig profiel. Ook fijngetande ratels maken het gebruik van een zeskantprofiel overbodig, zelfs in krappe ruimtes, dankzij hun kleine draaihoek. Voor bouten en moeren met zeskantkop.
• 6-delige moerset op robuuste textielband ½"
• Soepel draaiend mechanisme voor een stevige grip en eenvoudig verwijderen van het gereedschap
• Lange ½" dopsleutel voor diepliggende schroefverbindingen in krappe inbouwruimtes en uitstekende draadstangen
• Zeskantprofiel voor nauwkeurig en profielvriendelijk schroeven met hoge krachtoverbrenging
• Met Take it easy-gereedschapzoeker: kleurcodering volgens grootte
• 6-delige moerset op robuuste textielband ½"
• Soepel draaiend mechanisme voor een stevige grip en eenvoudig verwijderen van het gereedschap
• Lange ½" dopsleutel voor diepliggende schroefverbindingen in krappe inbouwruimtes en uitstekende draadstangen
• Zeskantprofiel voor nauwkeurig en profielvriendelijk schroeven met hoge krachtoverbrenging
• Met Take it easy-gereedschapzoeker: kleurcodering volgens grootte
| Artikelnr. | WL88293 |
| Model | Belt C Deep 1 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05004565001 |
| Lengte | 290 mm |
| Breedte | 125 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Lengte met verpakking | 290 mm |
| Breedte met verpakking | 125 mm |
| Hoogte met verpakking | 50 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 8790 HMC |
| VDE | nee |
| Schroeftype | zeshoekig |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 6-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |