Kraftform Kompakt 25 RA-R met tas, 6-delige set
Kraftform handgreep met in de handgreep geïntegreerd magazijn voor 6 bits; met telescopisch blad; voor 1/4" bits. De in de handgreep geïntegreerde ratel met fijne tanden zorgt voor snel werken. Het omschakelen van de schroefrichting is intuïtief: als de ringschakelaar naar rechts wordt gedraaid, worden schroeven naar rechts geschroefd; als de ringschakelaar naar links wordt gedraaid, worden schroeven naar links geschroefd. Voor nauwkeurig werken kan het ratelmechanisme worden uitgeschakeld met de 0-stand. De telescopische kling met Rapidaptor snelspanboorhouder, die kan worden ingetrokken in de handgreep, maakt snel handmatig schroeven mogelijk, zelfs in kleine ruimtes wanneer de kling is ingetrokken. Het blad kan worden uitgeschoven door eenvoudig op de vergrendelingshuls te drukken. Het gereedschap kan nu worden gebruikt als een volwaardige schroevendraaier. De telescopische kling kan worden verwijderd en gebruikt als machineadapter en weer worden teruggezet in de oorspronkelijke positie. De Rapidaptor technologie van de bithouder zorgt voor snel wisselen van boren. Inclusief 6 BiTorsion-bits voor een lange levensduur, taai en hard, voor universeel gebruik; opgeborgen in het bitmagazijn dat in het handvat is geïntegreerd. De sterke permanente magneet in de 1/4" bithouder zorgt ervoor dat het bit stevig op zijn plaats wordt gehouden. De 2-componenten Kraftform handgreep met zijn combinatie van harde en zachte zones zorgt voor een stevige grip en nauwkeurig werken. Met robuust etui.
• De in de handgreep geïntegreerde ratel met fijne tanden zorgt voor snel werken.
• Het innovatieve ratelmechanisme maakt eenvoudig "draaien" mogelijk. Een echte probleemoplosser als de schroef weerstand mist
• Intuïtief schakelen: Als ik naar rechts schakel - schroef ik naar rechts, als ik naar links schakel - schroef ik naar links
• Geïntegreerd bitmagazijn met 6x 25 mm bits
• BiTorsie bits
• De in de handgreep geïntegreerde ratel met fijne tanden zorgt voor snel werken.
• Het innovatieve ratelmechanisme maakt eenvoudig "draaien" mogelijk. Een echte probleemoplosser als de schroef weerstand mist
• Intuïtief schakelen: Als ik naar rechts schakel - schroef ik naar rechts, als ik naar links schakel - schroef ik naar links
• Geïntegreerd bitmagazijn met 6x 25 mm bits
• BiTorsie bits
| Artikelnr. | WL89519 |
| Model | Kraftform Kompakt 25 RA-R |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05051515001 |
| Lengte | 75 mm |
| Breedte | 168 mm |
| Hoogte | 54 mm |
| Lengte met verpakking | 75 mm |
| Breedte met verpakking | 168 mm |
| Hoogte met verpakking | 54 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 6-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |