Bit-Check 7 TX Universeel 1, 7-delig
6 Wera TORX® bits netjes georganiseerd in een zeer kleine ruimte in de praktische Bit-Check. Stevige Wera bits voor universeel gebruik. 1 universele houder 893/4/1 K voor montage in de schroevendraaier of voor gebruik in de klauwplaat van de elektronische boormachine.
• Set-up, meer-componenten bitcontrole
• Universele houder met roestvrijstalen huls en sterke permanente magneet
• Stevige bits, voor universeel gebruik
• Kunststof van de bitcontrole garandeert hoge robuustheid en lange levensduur
• Voor montage in de schroevendraaier of elektronische boormachine
• Set-up, meer-componenten bitcontrole
• Universele houder met roestvrijstalen huls en sterke permanente magneet
• Stevige bits, voor universeel gebruik
• Kunststof van de bitcontrole garandeert hoge robuustheid en lange levensduur
• Voor montage in de schroevendraaier of elektronische boormachine
| Artikelnr. | WL89560 |
| Model | Bit-Check 7 TX Universal 1 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05056294001 |
| Lengte | 69 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Lengte met verpakking | 331 mm |
| Breedte met verpakking | 145 mm |
| Hoogte met verpakking | 72 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 7-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |