Bit-Check 6 Hout TX HF 1 SB, 6-delig
Bitset, bijzonder geschikt voor houtbewerking. Dankzij hun speciale geometrie houden de 867/4 TORX® HF bits TORX® schroeven stevig vast op het gereedschap in overeenstemming met de Acument Intellectual Properties specificatie! Dit is vooral handig op moeilijk bereikbare plaatsen waar u uw tweede hand niet kunt gebruiken om de schroef vast te houden. Ze zijn ook geschikt voor Würth ASSY schroeven en Altenloh SPAX T-STAR plus schroeven. Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering volgens grootte. De bit check geeft een snel overzicht van de beschikbare gereedschappen. Niet benodigde bits worden eenvoudig teruggelegd in het assortiment en raken niet kwijt. Gemakkelijk mee te nemen, bijvoorbeeld in een borstzak. De Bit-Check kan op de werkplek worden opgezet, zodat het gereedschap snel toegankelijk is.
• Speciaal voor houttoepassingen
• Voor inwendige TORX® schroeven
• Met vasthoudfunctie voor TORX® schroeven
• Ook geschikt voor Würth ASSY schroeven en Altenloh SPAX T-STAR plus schroeven
• 50 mm lange bits
• Speciaal voor houttoepassingen
• Voor inwendige TORX® schroeven
• Met vasthoudfunctie voor TORX® schroeven
• Ook geschikt voor Würth ASSY schroeven en Altenloh SPAX T-STAR plus schroeven
• 50 mm lange bits
| Artikelnr. | WL90321 |
| Model | Bit-Check 6 Wood TX HF 1 SB |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05073639001 |
| Lengte | 176 mm |
| Breedte | 92 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Lengte met verpakking | 176 mm |
| Breedte met verpakking | 92 mm |
| Hoogte met verpakking | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 6-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |