TORX® PLUS bit met gat, 30 IPR x 89 mm
Hoogwaardige bits voor inwendige TORX PLUS® schroeven met borgpen. Een TORX PLUS® profiel met 5 flanken en gat. 1/4" zeskant, geschikt voor DIN ISO 1173-F 6.3 houders.
• Voor inwendige TORX PLUS® IPR-schroeven met borgpen
• TORX PLUS® IPR bit met gat aan de uitgangszijde
• Taai en hard, voor universeel gebruik
• 1/4" zeskantaandrijving (Wera verbindingsserie 4)
• Voor inwendige TORX PLUS® IPR-schroeven met borgpen
• TORX PLUS® IPR bit met gat aan de uitgangszijde
• Taai en hard, voor universeel gebruik
• 1/4" zeskantaandrijving (Wera verbindingsserie 4)
| Artikelnr. | WL90822 |
| Model | 867/4 IPR TORX PLUS® |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05134723001 |
| Lengte | 89 mm |
| Breedte | 7 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Lengte met verpakking | 118 mm |
| Breedte met verpakking | 35 mm |
| Hoogte met verpakking | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Bitlengte | 89 mm |
| VDE | nee |
| Schroeftype | 30IPR |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |