Inbrenggereedschap met binnendraad, M 8 x 50 mm
Insteekgereedschap met binnendraad voor stokbouten en draadstangen. 1/4" zeskant, geschikt voor houders volgens DIN ISO 1173-F 6.3.
• Invoeggereedschap met binnendraad voor stokbouten en draadstangen
• Uitgang met binnendraad
• 1/4" zeskant aandrijving (Wera verbindingsserie 4)
• Invoeggereedschap met binnendraad voor stokbouten en draadstangen
• Uitgang met binnendraad
• 1/4" zeskant aandrijving (Wera verbindingsserie 4)
| Artikelnr. | WL90915 |
| Model | 879/4 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05135903001 |
| Lengte | 50 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Lengte met verpakking | 59 mm |
| Breedte met verpakking | 38 mm |
| Hoogte met verpakking | 23 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Schroeftype | M8 |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 50 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |