Vouwtas 88/1 Vario 11, leeg, 200 x 95 mm
Robuuste vouwtas voor plaatsbesparend opbergen van gereedschap; ideaal voor mobiele toepassingen door licht en stabiel materiaal; voor gereedschapsset 88/1 Vario 11; leeg.
• Robuust materiaal en laag gewicht zorgen voor optimaal transport
• Sterke klittenbandsluiting voorkomt onbedoeld openen en verlies van gereedschap
• Compact ontwerp voor ruimtebesparend opbergen
• De tas kan ook open worden opgehangen dankzij de ophanglus
• Compatibel met Wera 2go
• Robuust materiaal en laag gewicht zorgen voor optimaal transport
• Sterke klittenbandsluiting voorkomt onbedoeld openen en verlies van gereedschap
• Compact ontwerp voor ruimtebesparend opbergen
• De tas kan ook open worden opgehangen dankzij de ophanglus
• Compatibel met Wera 2go
| Artikelnr. | WL91003 |
| Model | 9437 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05136490001 |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Lengte met verpakking | 200 mm |
| Breedte met verpakking | 90 mm |
| Hoogte met verpakking | 45 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |