Weller Xcelite #2 Phillips® ESD-veilige ergo-schroevendraaier
De Weller® Xcelite® #2 Phillips® ESD-veilige Ergo schroevendraaier is ESD-veilig, heeft een ergonomisch gevormd handvat en biedt nauwkeurige technologie voor elke taak.
• Ergonomisch gevormde handgrepen voor langdurig hoog koppel met minimale slip en spiervermoeidheid
• Slagvaste composiet handgreepkern met zachte en slipvaste coating
• ESD-veilige kern om gevoelige componenten te beschermen
• Gladde, splintervrije, naadloze handgreepkap voor minimale wrijving tussen hand en handvat bij het draaien van de schroevendraaier
• Smalle knijpgreep voor comfort en controle
• Duimsteun voor extra neerwaartse kracht
• Satijnafgewerkte chroom-molybdeen gelegeerde stalen schachten voor extra duurzaamheid
• Speciaal behandelde zwarte oxide punten voorkomen lichtreflectie
• Ergonomisch gevormde handgrepen voor langdurig hoog koppel met minimale slip en spiervermoeidheid
• Slagvaste composiet handgreepkern met zachte en slipvaste coating
• ESD-veilige kern om gevoelige componenten te beschermen
• Gladde, splintervrije, naadloze handgreepkap voor minimale wrijving tussen hand en handvat bij het draaien van de schroevendraaier
• Smalle knijpgreep voor comfort en controle
• Duimsteun voor extra neerwaartse kracht
• Satijnafgewerkte chroom-molybdeen gelegeerde stalen schachten voor extra duurzaamheid
• Speciaal behandelde zwarte oxide punten voorkomen lichtreflectie
| Artikelnr. | WL93007 |
| Model | Pro Series |
| Fabrikant | WELLER |
| Fabrikant artikelnr. | XPE102 |
| Lengte | 196,9 mm |
| Lengte met verpakking | 33,02 mm |
| Breedte met verpakking | 203,2 mm |
| Hoogte met verpakking | 33,02 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | blauw |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| Bladdiameter | 6,4 mm |
| Bladlengte | 101,6 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Straße 2 DE-74354 Besigheim www.weller-tools.com |