Staande loep asferisch, 10x, 38 dpt., D=35 mm
Deze standloep van Eschenbach overtuigt door zijn bijzonder robuuste en krasbestendige lens, die een hoog visueel comfort garandeert.
• Asferische PXM® lichtgewicht lenzen, cera-tec® gecoat voor scherpe, vervormingsvrije beeldvorming
• Hoge vergroting, bijv. voor retoucheerwerk in het fotogebied
• Kan ook worden gebruikt als een visueel hulpmiddel met een hoge vergroting
• Open standaard voor werk onder de lens (uitzondering: art. nr. 1153, gesloten standaard)
• De kristalheldere standaard laat een goede verlichting toe van alle kanten.
• Asferische PXM® lichtgewicht lenzen, cera-tec® gecoat voor scherpe, vervormingsvrije beeldvorming
• Hoge vergroting, bijv. voor retoucheerwerk in het fotogebied
• Kan ook worden gebruikt als een visueel hulpmiddel met een hoge vergroting
• Open standaard voor werk onder de lens (uitzondering: art. nr. 1153, gesloten standaard)
• De kristalheldere standaard laat een goede verlichting toe van alle kanten.
| Artikelnr. | WL12488 |
| Model | 2628 |
| Fabrikant | ESCHENBACH |
| Fabrikant artikelnr. | 2628 |
| Lengte | 55 mm |
| Breedte | 55 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Diameter | 35 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 41 g |
| Dioptrie | 38 dpt |
| Lensvorm | asferisch |
| Lamp- of vergrootglastype | Staande loep |
| Vergroting | 10x |
| GPSR-fabrikantgegevens | ESCHENBACH Optik GmbH Fürther Straße 252 DE-90429 Nürnberg www.eschenbach-optik.de |