Multifunctioneel pincet, gehard staal, gepolijst, 120 mm
• Multifunctionele pincetten
• Materiaal: 5469 B & 5469 BI: gehard staal5469 BR: roestvrij staal, antimagnetisch, zuurbestendig
• Versie: 5469 B & 5469 BR: gepolijst5469 BI: PVC gecoat
• centrumbreedte: 2 mm
• Materiaal: 5469 B & 5469 BI: gehard staal5469 BR: roestvrij staal, antimagnetisch, zuurbestendig
• Versie: 5469 B & 5469 BR: gepolijst5469 BI: PVC gecoat
• centrumbreedte: 2 mm
| Artikelnr. | WL15747 |
| Model | 5469 B |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | 5469 B |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapsmateriaal | gehard staal |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Gereedschapslengte | 120 mm |
| Type pincet | Universele pincet |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |