ESD-zijsnijders, RX-serie, spitse kaken, fijne afschuining, 0,1-1,25 mm
Gemaakt van hoogwaardig kogellagerstaal, gepolijst. Snijden en bekken computergrond, dus hoogste precisie en constante kwaliteit. Inductieharding van de snijkanten tot 63-65 HRC. Handgrepen van 2 componenten, met openingsveer.
Zijsnijders met spitse bekken, bijv. voor montagewerkzaamheden in krappe ruimtes.
• snijvermogen D = 0,1-1,25 mm
Zijsnijders met spitse bekken, bijv. voor montagewerkzaamheden in krappe ruimtes.
• snijvermogen D = 0,1-1,25 mm
| Artikelnr. | WL16007 |
| Model | RX 8144 |
| Fabrikant | LINDSTRÖM |
| Fabrikant artikelnr. | RX 8144 |
| Lengte | 135,5 mm |
| Breedte | 155 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | RX-serie |
| Nettogewicht (fabrikant) | 68 g |
| VDE | nee |
| Hoofdbreedte | 10 mm |
| Vorm snijden | klein afschuining |
| ESD-compatibel | ja |
| Snijcapaciteit zijsnijder | 0,1 - 1,25 mm |
| Kaakvorm | puntig |
| Gereedschapslengte | 135,5 mm |
| Type zijkniptang | zijkniptang |
| Lengte van de kaken | 10,5 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | SNA Europe SAS/ LINDSTRÖM Antigua Carretera Altube km 5.5 ES-01006 Vitoria-Gasteiz www.lindstromtools.com |