Multifunctioneel pincet, roestvrij staal, gepolijst, 120 mm
• Multifunctionele pincetten
• Materiaal: 5471 F & 5471 FI: gehard staal5471 FR: roestvrij staal, antimagnetisch
• Afwerking: 5471 F: gepolijst en vernikkeld5471 FI: PVC gecoat5471 FR: gepolijst
• Afgeronde en fijn getande kaken
• Materiaal: 5471 F & 5471 FI: gehard staal5471 FR: roestvrij staal, antimagnetisch
• Afwerking: 5471 F: gepolijst en vernikkeld5471 FI: PVC gecoat5471 FR: gepolijst
• Afgeronde en fijn getande kaken
| Artikelnr. | WL20015 |
| Model | 5471FR-120 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | 5471 FR-120 |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapsmateriaal | roestvrij staal |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Gereedschapslengte | 120 mm |
| Type pincet | Universele pincet |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |