Hoofd- en opzetloep laboCOMFORT, verrekijker, 2x, 5 dpt.
De laboCOMFORT kop en opzetloep van Eschenbach laat beide handen vrij om te werken. Het garandeert ook een comfortabele werkafstand, zelfs bij een hoge vergroting.
• Plano-convexe PXM® lichtlens voor scherpe, vervormingsvrije beeldvorming
• De paraplu kan eenvoudig worden opgevouwen wanneer deze niet in gebruik is.
• Verschillende vergrendelmogelijkheden voor de individuele hoogteverstelling van het loepenscherm
• De hoofdbandloep kan ook door brildragers worden gebruikt.
• Donkergrijs, gesloten kunststof afscherming tegen strooilicht met geïntegreerde lenshouder
• De hoofdbandloep kan alleen worden gebruikt met binoculaire lenscomponenten
• Plano-convexe PXM® lichtlens voor scherpe, vervormingsvrije beeldvorming
• De paraplu kan eenvoudig worden opgevouwen wanneer deze niet in gebruik is.
• Verschillende vergrendelmogelijkheden voor de individuele hoogteverstelling van het loepenscherm
• De hoofdbandloep kan ook door brildragers worden gebruikt.
• Donkergrijs, gesloten kunststof afscherming tegen strooilicht met geïntegreerde lenshouder
• De hoofdbandloep kan alleen worden gebruikt met binoculaire lenscomponenten
| Artikelnr. | WL22236 |
| Model | 164825 |
| Fabrikant | ESCHENBACH |
| Fabrikant artikelnr. | 164825 |
| Lengte | 220 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 200 g |
| Dioptrie | 5 dpt |
| (Optimale) werkafstand | 180 mm |
| Lamp- of vergrootglastype | Hoofd- en opzetloep |
| Vergroting | 2,5x |
| GPSR-fabrikantgegevens | ESCHENBACH Optik GmbH Fürther Straße 252 DE-90429 Nürnberg www.eschenbach-optik.de |