Zijsnijders - ovale kop
De perfecte snede - krachtig, scherp en duurzaam. Altijd. De Weller Erem Series 2400 MagicSense is een serie middelgrote precisiesnijders die robuustheid, zichtbaarheid en toegankelijkheid combineert. Een breed scala aan kopvormen voor precisiewerk op moeilijk bereikbare plaatsen. De geoptimaliseerde ergonomische vorm van de 2400 MagicSense-serie voorkomt handvermoeidheid. Voor een extreem lange levensduur zijn deze frezen gemaakt van geoptimaliseerde, inductief geharde snijkanten tot 64-65 HRc. Voor de snijkanten wordt een speciaal gereedschapsstaal gebruikt. De precisiesnijders hebben een niet-reflecterend oppervlak, zijn ESD-veilig en kunnen opnieuw worden geslepen.
• Dit is de standaard hoofdvorm.
• Het wordt gebruikt voor alle snijwerkzaamheden op gemakkelijk toegankelijke plaatsen.
• De massieve kop maakt een hoge snijcapaciteit mogelijk en wordt gekenmerkt door robuustheid.
• Erem scharen en tangen met ergonomische handgrepen. De vorm van het handvat en de speciale materialen garanderen een zacht gevoel, gebruiksgemak en veiligheid.
• Zwitserse makelij
• Dit is de standaard hoofdvorm.
• Het wordt gebruikt voor alle snijwerkzaamheden op gemakkelijk toegankelijke plaatsen.
• De massieve kop maakt een hoge snijcapaciteit mogelijk en wordt gekenmerkt door robuustheid.
• Erem scharen en tangen met ergonomische handgrepen. De vorm van het handvat en de speciale materialen garanderen een zacht gevoel, gebruiksgemak en veiligheid.
• Zwitserse makelij
| Artikelnr. | WL23082 |
| Model | 2432E |
| Fabrikant | Weller Erem |
| Fabrikant artikelnr. | 2432E |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 70 g |
| VDE | nee |
| Hoofdbreedte | 11 mm |
| Vorm snijden | precieze snede |
| ESD-compatibel | ja |
| Kopdikte | 6 mm |
| Hoofdlengte | 19 mm |
| Gereedschapslengte | 130 mm |
| Type zijkniptang | zijkniptang |
| Lengte van de snijkanten | 12 mm |
| Snijlengte | 12 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (medium) | 0,8 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (zacht) | 1,6 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |