Zeskantschroevendraaier met T-greep, 6 mm × 185 mm
• Schroevendraaier met T-greep voor binnenzeskantschroeven
• 2-componenten handvat zorgt voor hoog comfort en vermindert het ontstaan van drukplekken in de hand
• Markeringen op het handvat voor een snellere identificatie van het blad
• Gepolijste punt voor meer nauwkeurigheid en verchroomd blad voor maximale corrosiebescherming
• Lang blad voor gebruik als T-sleutel. Voor een hoog koppel. De lange kling maakt een goede rotatiecontrole mogelijk en biedt gemakkelijke toegang tot laagliggende schroeven
• Het korte 90° blad is geschikt voor hoge draaimomenten of werken op lage plaatsen
• Geïntegreerd ophanggat
• Artikelnummer en bladgrootte op het blad gelaserd
• 2-componenten handvat zorgt voor hoog comfort en vermindert het ontstaan van drukplekken in de hand
• Markeringen op het handvat voor een snellere identificatie van het blad
• Gepolijste punt voor meer nauwkeurigheid en verchroomd blad voor maximale corrosiebescherming
• Lang blad voor gebruik als T-sleutel. Voor een hoog koppel. De lange kling maakt een goede rotatiecontrole mogelijk en biedt gemakkelijke toegang tot laagliggende schroeven
• Het korte 90° blad is geschikt voor hoge draaimomenten of werken op lage plaatsen
• Geïntegreerd ophanggat
• Artikelnummer en bladgrootte op het blad gelaserd
| Artikelnr. | WL24055 |
| Model | 900T-060-200 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | 900T-060-200 |
| Lengte | 245 mm |
| Breedte | 117 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Handvatlengte | 105 mm |
| VDE | nee |
| Schroeftype | zeshoekig |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Zeskantige aansluiting | 6 mm |
| Handvatbreedte | 60 mm |
| Gereedschapslengte | 395 mm |
| Handvatdiameter | 60 mm |
| Bladlengte | 185 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |