Dextro VDE-schroevendraaier Pozidriv, PZ2 x 100 mm, 220 mm
• puntmarkering voor eenvoudige herkenning
• Ergonomisch gevormde, 2-componentenhandgreep voor meer comfort, betere bediening en veiligheid
• Lange hals voor een precieze begeleiding met de vingertop
• Verhogingen langs het hoofd zorgen voor extra grip in de laatste 1/4 bocht
• Rechtstreeks spuitgieten van het handvat op de as zorgt voor een absolute verbinding voor een grotere betrouwbaarheid en duurzaamheid
• Hoogwaardige chroom-vanadium-staalschacht voor uitzonderlijke sterkte en duurzaamheid
• Nauwkeurig bewerkte punt voor exacte aanpassing aan de schroeven en schadevrij schroeven
• VDE getest - individueel getest met 10.000 V voor veilig werken tot 1.000 V
• Volgens de normen EN 60900 / VDE0682/201, DIN ISO 8764
• Grootte: PZ 2
• Zichtbare bladlengte: 100 mm
• Totale lengte: 220 mm
• Ergonomisch gevormde, 2-componentenhandgreep voor meer comfort, betere bediening en veiligheid
• Lange hals voor een precieze begeleiding met de vingertop
• Verhogingen langs het hoofd zorgen voor extra grip in de laatste 1/4 bocht
• Rechtstreeks spuitgieten van het handvat op de as zorgt voor een absolute verbinding voor een grotere betrouwbaarheid en duurzaamheid
• Hoogwaardige chroom-vanadium-staalschacht voor uitzonderlijke sterkte en duurzaamheid
• Nauwkeurig bewerkte punt voor exacte aanpassing aan de schroeven en schadevrij schroeven
• VDE getest - individueel getest met 10.000 V voor veilig werken tot 1.000 V
• Volgens de normen EN 60900 / VDE0682/201, DIN ISO 8764
• Grootte: PZ 2
• Zichtbare bladlengte: 100 mm
• Totale lengte: 220 mm
| Artikelnr. | WL25972 |
| Model | 49143-PZD/SDV-2 |
| Fabrikant | C.K |
| Fabrikant artikelnr. | T49143-2 |
| Breedte | 37 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Lengte met verpakking | 220 mm |
| Breedte met verpakking | 37 mm |
| Hoogte met verpakking | 30 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 92 g |
| Brutogewicht (fabrikant) | 93 g |
| VDE | ja |
| Schroeftype | PZ2 |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | 1000 V geïsoleerd |
| Gereedschapslengte | 220 mm |
| Toepassingen (schroevendraaier) | POZIDRIV-schroeven |
| GPSR-fabrikantgegevens | Carl Kammerling International Bendahler Straße 110 DE-42285 Wuppertal www.ck-tools.com |