Schroevendraaier SoftFinish® Phillips met rond blad (00756), PH1 x 80 mm
• Normen: DIN ISO 8764-PH
• Materiaal: chroom-vanadium-molybdeenstaal, mat verchroomd
• Toepassing: Bijzonder geschikt voor droge toepassingen
• Materiaal: chroom-vanadium-molybdeenstaal, mat verchroomd
• Toepassing: Bijzonder geschikt voor droge toepassingen
| Artikelnr. | WL28423 |
| Model | 311 |
| Alternatieve artikelnaam | 3111080 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 00756 |
| Lengte met verpakking | 236 mm |
| Breedte met verpakking | 83 mm |
| Hoogte met verpakking | 81 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | DIN ISO 8764-PH. |
| Productserie | 311 |
| Brutogewicht (fabrikant) | 54 g |
| VDE | nee |
| Schroeftype | PH1 |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Gereedschapslengte | 191 mm |
| Handvatdiameter | 30 mm |
| Handvatlengte | 111 mm |
| Bladdiameter | 4,5 mm |
| Bladlengte | 80 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |