Elektrische eindsnijder, zwart geatramenteerd, 140 mm
Met snijkanten voor zachte en harde draad en pianodraad. Hoge snijprestaties met minder inspanning door optimale afstemming van snijhoek en overbrengingsverhouding. Snijkanten extra inductief gehard, snijkanthardheid ca. 64 HRC. - Snijwaarden zachte draad (diameter): Ø 4mm - Snijwaarden middelharde draad (diameter): Ø 3.1mm - Snijwaarden harde draad (diameter): Ø 2.0mm - Snijwaarden pianodraad (diameter): Ø 1,5mm
• Met messen voor zachte en harde draad en pianodraad
• Hoog snijvermogen met minder inspanning door optimale afstemming van snijhoek en overbrengingsverhouding
• Snijkanten extra inductief gehard, hardheid van de snijkanten ca. 64 HRC
• Met messen voor zachte en harde draad en pianodraad
• Hoog snijvermogen met minder inspanning door optimale afstemming van snijhoek en overbrengingsverhouding
• Snijkanten extra inductief gehard, hardheid van de snijkanten ca. 64 HRC
| Artikelnr. | WL30647 |
| Model | 67 01 140 |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 67 01 140 |
| Lengte | 145 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Lengte met verpakking | 189 mm |
| Breedte met verpakking | 72 mm |
| Hoogte met verpakking | 48 mm |
| Volume met verpakking | 0,637 dm³ |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Individuele verpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | DIN ISO 5748 |
| RoHS-conform | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 152 g |
| Oppervlak | zwart geatramenteerd |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 140 mm |
| Type zijkniptang | eindcoupeer tang |
| Greep (uitdrukking) | geplastificeerd |
| Snijwaarde draaddiameter (hard) | 2 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (medium) | 3,1 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (zacht) | 4 mm |
| Snijwaarde diameter (pianodraad) | 1,5 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |